Учбові центри


Облік курсів. Рішення для компаній, які займаються навчанням

...

Учбові центри


Облік курсів. Рішення для компаній, які займаються навчанням

...
Welcome

Що дозволяє данне рішення?


...
Планування

Планувати навчання клієнтів. Проводити семінари, тренінги, конференції

Інтергація

Здійснювати інтеграцію з особистим веб-сайтом. Відправляти SMS всім учасникам заходу

Легка комунікація

Легко отримувати заявки від клієнтів. Поширювати навчальні матеріали

Аналітика

Аналізувати історію раніше проведених заходів (навчань, семінарів, конференцій)

CRM

Зберігати історію роботи з клієнтом

Керування русерсами

Планувати роботу навчального персоналу. Відстежувати завантаження навчальних класів

Welcome

Рішення призначене для ефективного управління навчальним закладом


...

Ресурс

Всі заходи (навчальні курси, семінари, конференції) проходять в навчальних класах. За допомогою документа «Ресурс» можна записувати всі наявні класи. В даному документі вказується найменування класу, максимальна кількість осіб, які можуть бути розміщені в даному класі, розташування даного класу, наявність обладнання в класі, адреса та контактні дані. Перелік всіх класів і статус конкретно кожного класу на певну дату графічно представлений в інструменті «Ресурси», що дозволяє легко планувати проведення заходів в навчальних класів.
Курси

Всі заходи (навчальні курси, семінари, конференції) записуються в окремий документ «Курс». Даний документ містить інформацію про захід (навчальному курсу, семінару, конференції), про його тривалості, про відповідальну особу, що відповідає за організацію заходу. Для створення і планування майбутніх заходів (навчальних курсів, семінарів, конференцій) використовується регістр «Проведення курсів». Реєстр «Проведення курсів» містить інформацію про завершені і майбутні заходи, що є швидким методом пошуку необхідних заходів. Стовпець «Статус» також можна використовувати для перегляду огляду того, які заходи є відкритими, закінченими і скасованими.

......

Учасники

При створенні нового проведення заходу (навчального курсу, семінару, конференції), необхідно вказати дату початку проведення, дата закінчення автоматично прорахувати в залежності від того, з якою тривалістю планували проведення заходу в документі «Курс». На вкладці «Кабінет» вказується клас, в якому планується проведення заходу. Для планувати роботи навчального персоналу передбачені відповідні поля: відповідальна особа і викладач. Вказуються всі учасники даного заходу. В окремому додатку «Список учасників» можна переглядати список всіх учасників конкретного заходу.
Керування

За допомогою інструменту «Ресурс» є можливість графічно переглядати планування роботи навчального персоналу. Для перевірки знань учасників, відвідуваних заходи (навчальні курси) використовується документ «Тести». А всі відповіді по тестах кожного учасника будуть зафіксовані в документі «Відповіді тестів». Використовую в своїй роботі дане рішення дозволить легко планувати проведення заходів (навчальних курсів, семінарів, конференцій), враховуючи при цьому завантаження навчальних класів та навчального персоналу.На вкладці «Кабінет» вказується клас, в якому планується проведення заходу. Для планувати роботи навчального персоналу передбачені відповідні поля: відповідальна особа і викладач. Вказуються всі учасники даного заходу. В окремому додатку «Список учасників» можна переглядати список всіх учасників конкретного заходу.

...
Детальніше

+38093 952 92 00


Замовити презентацію та розрахунок вартості