Послуги

Послуги


Одним з найголовніших завдань компанії BPI Ukraine є неупереджена оцінка ситуації і розробка плану реалізації ERP рішення, завдяки якому Клієнт буде бачити вигоду від впровадження системи управління планування та використання ресурсів. Вся проведена робота, перш за все незалежна, яка допомагає Клієнту об’єднати свої стратегії, людей і процеси.

Одним з найголовніших завдань компанії BPI Ukraine є неупереджена оцінка ситуації і розробка плану реалізації ERP рішення, завдяки якому Клієнт буде бачити вигоду від впровадження системи управління планування та використання ресурсів. Вся проведена робота, перш за все незалежна, яка допомагає Клієнту об’єднати свої стратегії, людей і процеси.

Детальніше

Відкривайте можливості


Ми раді запропонувати Вам послуги, в яких маємо 10 річний досвід

...

Аналіз

Ми проводимо комплексну аналітичну оцінку бізнесу, яка включає в себе — аналіз, оптимізацію бізнес-процесів і написання дизайн-рішення і побудова системи. При проведенні аналізу, ґрунтуючись на методології управління проектом, наші фахівці визначають унікальні потреби і цілі Клієнта, розробляють план проекту, в якому визначаються учасники проекту, зони відповідальності, необхідні ресурси і можливі ризики. Аналізують поточний стан бізнес — процесів, або спільно з Клієнтом чітко формулюють їх.
Оптимізація

Використовуючи аналітичну інформацію, ми допомагаємо Клієнту оптимізувати його бізнес-процеси, визначити економічне обґрунтування, і побачити можливість і необхідність впровадження системи, яка буде задовольняти потреби в короткостроковій і довгостроковій перспективі. При проведенні аналізу, ґрунтуючись на методології управління проектом, наші фахівці визначають унікальні потреби і цілі Клієнта, розробляють план проекту, в якому визначаються учасники проекту, зони відповідальності, необхідні ресурси і можливі ризики. Аналізують поточний стан бізнес — процесів, або спільно з Клієнтом чітко формулюють їх.

......

Дизайн рішення

На основі аналізу і затверджених бізнес-процесів ми створюємо документ дизайн-рішення. Завданням даного документа є докладний опис запропонованого рішення по автоматизації управління підприємством. У тому числі документ визначає, що повинно бути розроблено в майбутній системі, для чого необхідно впроваджувати дане рішення і як Клієнт буде його використовувати. При проведенні аналізу, ґрунтуючись на методології управління проектом, наші фахівці визначають унікальні потреби і цілі Клієнта, розробляють план проекту, в якому визначаються учасники проекту, зони відповідальності, необхідні ресурси і можливі ризики. Аналізують поточний стан бізнес — процесів, або спільно з Клієнтом чітко формулюють їх.
Побудова системи та IT консалтинг

Згідно дизайн-рішення розробленого в фазі аналізу наші фахівці готують всю необхідну технічну базу для імплементації даного рішення. Роблять розробку відсутніх модулів або вносять зміни в стандартні коди, створюють інтерфейси обміну даними з іншими інформаційними системами використовуваними Клієнтом і необхідні в рішенні. IT-Консалтинг Наша компанія допоможе Клієнту визначити необхідну IT-інфраструктуру, підібрати необхідне обладнання і спроектувати мережу для максимальної стійкості і ефективності програмно-апаратного комплексу впроваджуваного рішення.

......

Інтеграція

У разі об’єктивної необхідності паралельного використання інших систем або специфічного обладнання, наші фахівці готові розробити або допомогти в розробці інтерфейсів взаємодії нашого програмно-апаратного комплексу з такими системами і обладнанням. IT-Консалтинг Наша компанія допоможе Клієнту визначити необхідну IT-інфраструктуру, підібрати необхідне обладнання і спроектувати мережу для максимальної стійкості і ефективності програмно-апаратного комплексу впроваджуваного рішення.
Навчання

Жоден складний програмно-технічний комплекс не може бути успішно впроваджений без навчання користувачів. Ми проводимо навчання ключових користувачів, так і при необхідності, всього задіяного персоналу, створюємо навчальні матеріали та робимо посадові інструкції та інші нормативнодокументи для всіх необхідних груп.

......

Технічна підтримка

Наша компанія здійснює технічну, інформаційну та консультаційну підтримку всіх своїх Клієнтів, так як основним критерієм нашого успіху є задоволені Клієнти, які мають всі необхідні ресурси для ефективного використання застосованого програмно-технічного рішення