Управління проектами

Управління проектамиРішення призначено для компаній, яким необхідна можливість вести проекти, проводити над ними постійний і систематичний контрольВідео огляд
Welcome

Зрозуміло та легко


Для компаній, яким необхідна можливість вести проекти, проводити над ними постійний і систематичний контроль ми пропонуємо рішення «Управління проектом».

Бюджетування

Cкладати бюджет і кошторису витрат

Управління ресурсами

Управляти вартістю, часом, витратами, персоналом

Аналіз

Оцінювати витрати, пов’язаних з проектом

Планування

Планувати грошові потоки

Прогнозування

Прогнозувати можливий прибуток

Дане рішення дозволяє

Наявність чіткого плану проекту, контроль виконання і ефективне управління змінами на всіх етапах.


Повна інтеграція з іншими рішеннями, такими як Склад, Витрати, Розрахунки з постачальниками і клієнтами дозволяє мати необхідну інформацію для ефективного управління проектами

...

Проект

Одним з основних документів є документ Проект, який може бути ще створений на підставі Комерційного пропозиції щодо проекту. Це може бути одиночний проект, або ж суб-проект якогось головного проекту. В даному документі визначається клієнт, контактні особи, валюта проекту, учасники проекту з керівником проекту в тому числі, авансові платежі за проектом і терміни проекту (при необхідності). Всі проекти можна поділяти на типи для угруповання проектів за типами (класах) і подальшої зручності аналізу даних. Також проект можна ділити на етапи і мати при цьому можливість формувати графік ведення проекту.
Бюджет

На підставі проекту створюється Бюджет проекту — який представляє собою план витрат в кількісному і вартісному вираженні, необхідних для виконання проекту. У бюджеті проекту, в залежності від домовленості з клієнтом, визначається умови виставлення рахунку клієнта — або це фактичні витрати за проектом, або ж фіксовані (бюджетні) витрати.

......

Облік часу

Для відображення всіх витрат по проекту використовуються різного роду інструменти. Для відображення виконаної роботи за проектом використовується документ Таблиця часу, де вказується фактично витрачений час кожним співробітником по конкретній роботі по певному проекту. Є можливість фіксувати надурочний час або ж використовувати різні класи часу, коли відбувається поділ робочого часу на звичайне, вечірній, вихідна, святкове, що в свою чергу дозволить формувати різні прейскуранти для клієнтів в залежності від класу часу. Документ Діяльність дозволяє також вести облік часу співробітника за проектом.

SaaS

Вартість


Вартість складається з декількох части.

ВАРТІСТЬ ЛІЦЕНЗІЙ


Standard ERP Сервер (Включає: 1 компанію – Багатокористувацька, без консолідації ; модулі Фінанси, Розрахунки з постачальниками, Розрахунки з покупцями, Комерційні пропозиції, Замовлення постачальникам, Каса, Логістика, Система; Сервер; Технічні параметри; Бізнес комунікатор з Skype. GUI: Windows, Mac, Linux.)
Калькуляція Проектів. CRM. Багатокористувацький WAN


КІЛЬКІСТЬ КОРИСТУВАЧІВ


Можуть бути іменні користувачі та конкурентні. Також, можливо придбання корістувачів однієї функції

ВАРТІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ


Установка
Налаштування
Внесення данних
Тестування
Навчання


Детальніше

+38093 952 92 00


Замовити презентацію системи та розрахунок вартості рішення